70mai A800: Nadupaná 4K kamera do auta v predaji s kupónom
Planéta zliav

Špičková 70mai A800S kamera do auta s vysokým 4K rozlíšením za jednu z najnižších cien doteraz v PL sklade

Komentárov (12)
 1. Dalibor píše:

  Dobrý deň,
  odkaz na stránku výrobcu nie je funkčný:
  Stránka https://comingsoon.higizmos.com/70mai je možno dočasne nedostupná, možno bola natrvalo presunutá na novú webovú adresu.

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, nám funguje.

 2. Milan píše:

  Super, jdu do toho, na níc jsem čekal 🙂 Díky

 3. kiero píše:

  na to že ten model je minimálne rok starý,je cena vysoká. Pred rokom som ju kúpil v kamennom obchode za 74€ bez akcie

  1. Redakcia píše:

   Mýlite si model, pretože toto je novinka z roku 2020, pred pár týždňami ju predstavili. Vy máte zrejme na mysli model 70mai Dash Cam Pro s 2,7K rozlíšením https://xiaomiplanet.sk/70mai-dash-cam-pro-najlepsia-cena-23/. Tento je na trhu určite 2 roky.

 4. Milan píše:

  Zdravím, nevíte jaký je rozdíl u zadní kamery mezi external version internal version ?

 5. Milan píše:

  Zdravím, kameru jsem si objednal, ještě mi tedy nedošla, ale na stránkách prodejce se objevili nové fotky kde je ukázáno rozdíl mezi rear camera internal a external version. Já si samozřejmně objednal z odkazu external version která je podle fotek venkovní kamera umístěná pod značkou. Což podle mě moc lidí nechce, kouzlo téhle kamery je zadní kamera umístěná za sklem a to je internal version. Psal jsem si s podporou prodejce dva dny a musel zaplatit další 10e za změnu, tak pozor na to.

 6. Ondrej píše:

  Mňa by zaujímalo či sa dá zadná kamera (internal/external) použiť aj na cúvanie? Je potom treba pripojiť telefón, alebo dá sa to zapnúť aj na displeji v kamere? Aká je kvalita zadných kamier? Mám tmavé fólie na sklách a neviem teda či zadná interná kamera je vhodná.

 7. Milan píše:

  Asi velký zájem nebo co. Objednávka 7.8, poslaní pak to posunuly na 6.9 a teď to posouvají na 16.9, jsem zvědavý co bude příště.

 8. Eva píše:

  Nedá sa objednať 🤷‍♀️

 9. Milan píše:

  Na Bangood mám u vytvořené objednávky z dřívějška napsáno „Estimated to ship before September 16, 2020“ Tak snad zíta .-)

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet