70mai A800: Nadupaná 4K kamera do auta v predaji s kupónom
Planéta zliav

Aliexpress výpredaje: 70mai A800S kamera do auta s vysokým 4K rozlíšením v EÚ sklade s dvomi kupónmi

Komentárov (19)
 1. Dalibor píše:

  Dobrý deň,
  odkaz na stránku výrobcu nie je funkčný:
  Stránka https://comingsoon.higizmos.com/70mai je možno dočasne nedostupná, možno bola natrvalo presunutá na novú webovú adresu.

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, nám funguje.

 2. Milan píše:

  Super, jdu do toho, na níc jsem čekal 🙂 Díky

 3. kiero píše:

  na to že ten model je minimálne rok starý,je cena vysoká. Pred rokom som ju kúpil v kamennom obchode za 74€ bez akcie

  1. Redakcia píše:

   Mýlite si model, pretože toto je novinka z roku 2020, pred pár týždňami ju predstavili. Vy máte zrejme na mysli model 70mai Dash Cam Pro s 2,7K rozlíšením https://xiaomiplanet.sk/70mai-dash-cam-pro-najlepsia-cena-23/. Tento je na trhu určite 2 roky.

 4. Milan píše:

  Zdravím, nevíte jaký je rozdíl u zadní kamery mezi external version internal version ?

 5. Milan píše:

  Zdravím, kameru jsem si objednal, ještě mi tedy nedošla, ale na stránkách prodejce se objevili nové fotky kde je ukázáno rozdíl mezi rear camera internal a external version. Já si samozřejmně objednal z odkazu external version která je podle fotek venkovní kamera umístěná pod značkou. Což podle mě moc lidí nechce, kouzlo téhle kamery je zadní kamera umístěná za sklem a to je internal version. Psal jsem si s podporou prodejce dva dny a musel zaplatit další 10e za změnu, tak pozor na to.

 6. Ondrej píše:

  Mňa by zaujímalo či sa dá zadná kamera (internal/external) použiť aj na cúvanie? Je potom treba pripojiť telefón, alebo dá sa to zapnúť aj na displeji v kamere? Aká je kvalita zadných kamier? Mám tmavé fólie na sklách a neviem teda či zadná interná kamera je vhodná.

 7. Milan píše:

  Asi velký zájem nebo co. Objednávka 7.8, poslaní pak to posunuly na 6.9 a teď to posouvají na 16.9, jsem zvědavý co bude příště.

 8. Eva píše:

  Nedá sa objednať 🤷‍♀️

 9. Milan píše:

  Na Bangood mám u vytvořené objednávky z dřívějška napsáno „Estimated to ship before September 16, 2020“ Tak snad zíta .-)

 10. Ján píše:

  Zdravim, mal by som záujem o kameru, no kupóny na Aliexpress nefungujú a banggood hlási vypredané.
  Vedeli by ste to prosím overiť? …pri článku vidím dnešný deň.dakujem

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, na Ali štartujú 28.3. výpredaje, budú nové kupóny a lepšie ceny. Určite aktualizujeme. Prihláste sa na sledovanie ceny. Momentálne sú tam ceny vyššie.

 11. Radovan píše:

  Parkovací mód vám nahraje celú búrku alebo silnejší dážď, ale keď do vás niekto na parkovisku vrazí tak sa ani nespustila. Moja osobná skúsenosť. Inak som bol spokojný. Ale to načo bola kúpená, to zlyhalo. Takže neodporúčam.

 12. Juraj píše:

  dobry den, mate uz tie nove kody na tuto kamer? Dakujem.

  1. Redakcia píše:

   Ano, sú v článku.

 13. Ján píše:

  Skúšam si objednať túto kameru (3 apríla 2022), ale nerozoznaný kupón, píše „We don’t recognize this promo code. Have another try.“

  1. Redakcia píše:

   Bohužiaľ momentálne nie sú nové kupóny na Aliexpress, výpredaje už skončili. Akonáhle budeme mať nové kupóny, aktualizujeme u nás v hlavnom článku https://xiaomiplanet.sk/univerzalne-aliexpress-kupony-10/

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet