Amaztfit Balance sú prvé hodinky výrobcu s bezkontaktnými platbami

Planéta zliav

Amazfit Balance hodinky majú konečne podporu bezkontaktných platieb, fungujú aj na Slovnesku

Odoberať
Upozorniť na
guest

4 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Stema

Good evening, I have it Xiaomi 12t pro And the headphones Xiaomi buds 3 And recently I bought it Amazfit balance I would like to be able to answer calls from the watch and talk from the headphones, but unfortunately, no matter how much I tried, either I will talk from the watch or from the phone, the headphones do not recognize them Even though they are connected to the phone when I answer from the watch

syki

hodinky mi přišli (objednáno z předchozího článku), ale nabídku zepp pay v aplikaci zepp (bezkontaktní platby) jsem nenašel. Lze nějak řešit? Je to hlavní důvod, proč jsem hodinky kupoval, teď jsem dost zklamán, i když hodinky vypadají skvěle.

Smith

Tiez som tak dopadol, kupoval som ich hlavne kvoli platbam. Asi este pred tym, nez sa objavil odsek “Info k produktu” a teda: nemá podporu NFC platieb. Pravda, ze predajca to nema nikde napisane a zrejme aj obrazky ohladom NFC preto vynechal. Az ked si clovek rozklikne specifikacie uvidi, ze Zepp Pay Support – NO a NFC Contactless Payment – NO. Pre redakciu by som odporucil zvyraznit (alebo aspon zmenit) nadpis pri zlave: “Amazfit Balance (NFC platby)”, kedze to nie je pravda (kym nebudu ine kupony).

Redakcia

Ano bohužiaľ, nevedeli sme o tom ani my, že pre Aliexpress spravia zvlášť verziu bez podpory NFC a absolútne tomu nerozumieme. Skúste sa dohodnúť s predajcom aspoň na čiastočnom refunde. Článok ešte doupravíme.