FIMI X8 SE 2022: 10 km dosah, 48 MPx Sony snímač a KUPÓNY
Planéta zliav

Špičkový smart ovládač FIMI TX10A zlacňuje z 266 € na rekordných 243 €! Zabudovaný 5.5″ FullHD displej, dosah 10-15 km aj Android systém

Odoberať
Upozorniť na
guest

8 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Ice

promo kod nefunguje 🙁

Redakcia

Dobrý deň, máme už len tento kupón: Drones6 s cenou 441,22 €. Nakoľko výpredaje skončili, ceny sa vracajú do normálu. Ešte nás ale čaká na konci mesiaca Black Friday.

Jiří

Lze si již nyní k X8SE 2022 koupit inteligentní ovladač s vestavěnou obrazovkou eventuálně jaká bude přibližná cena a je možnost komunikace v češtině-dík J.

Redakcia

Dobrý deň, bohužiaľ stále nie je v predaji.

Martin

Mal som fimi drony. Sú super čo sa týka pomeru ceny a výkonu. Na dji sa ale nechytajú.

Marek

Radšej keby dali do akcie batérie na Fimi A3. Všetky tri mi nejak opuchli a náhradné originály su príšerné drahé 🙁

Redakcia

Neskúšali ste vymeniť samotné články? Šikovný servisák to bude vedieť zrepasovať, dajú sa objednať články v super cene z Ali, značka Liitokala má vynikajúce hodnotenia. My sme ich články objednali do batérie z tyčového vysávača a fungujú super https://s.click.aliexpress.com/e/_DdyNvv9

joni

Harmi että remote-id ei ole faa tai EASA hyväksytty. Ei ole saanut radalta C1 hyväksyntää joten sitä ei edes saa myydä enään ja vanhoilla A3 säännöillä eli 150 päässä rakennuksista ja ihmisistä. Eli täyttä kusetusta xiaomilta kunnes saavat hyväksynnät kuntoon. Oma drone myynnissä kun ollut maissa 6kk !