POCO X6: Nový bestseller pre rok 2024?
Planéta zliav

Druhá najnižšia cena len 199 € pre POCO X6 5G v EÚ sklade! V tejto cene jeden z TOP na trhu

Žiadne novšie články
Odoberať
Upozorniť na
guest

9 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Julius

Objednal som cez Vás telefón, po uplatnení Vášho kupónu nabehla aj zľava, no neprešla platba cez VISA. Presne to isté sa mi stalo aj v novembri 2023, keď som si cez vás chcel kúpiť X6 Pro. Prosím čo s tým?

Redakcia

Dobrý deň, píšeme to jasne:

Dôležité: Objednávku z DHgate a Gshopper vykonávaj výhradne cez prehliadač Chrome (najlepšie cez inkognito režim s povolenými cookies súbormi) v počítači alebo v smartfóne, inak prídeš o našu zákaznícku podporu. Ak ti nefunguje platba cez kreditnú / debetnú kartu z tvojej bankovej spoločnosti, založ si Curve alebo Revolut službu. Cez tieto služby fungujú platby na 100%.

Miroslav

A nenašiel by sa so zľavou iný obchod čo berie aj kreditnú kartu alebo Paypal? Kvôli jednému nákupu si zakladať ďalší účet? Ďakujem.

Redakcia

Dobrý deň, momentálne nikto iný nemá takéto nízke ceny, ako DHgate. Ak si nechcete zakladať platobnú službu Revolut (inak oplatí sa to aj pri iných čínskych predajcoch, majú najlepšie kurzy EUR / USD), vieme vám telefón za poplatok 15 € objednať aj my, a to priamo na vašu adresu. Na účet nám pošlete sumu za telefón + 15 € a my to za vás vybavíme. Máte tak istotu, že všetko prebehne na 100% a objednávka bude v našom systéme, tým pádom máte od nás samozrejme aj zákaznícku podporu v prípade riešenia reklamácie napríklad. Ak máte záujem, napíšte nám email na info(zavinač)xiaomiplanet.sk alebo na FB stránku https://www.facebook.com/dealplanet.sk/ 🙂

sorezero

čo stým? naučiť sa čítať…

Rastislav

Nefunguje mi kupón na poco x6 ani na poco x6 pro.

Redakcia

Napíšte nám e-mail alebo FB správu s presnou hláškou, čo vám píše systém, akonáhle použijete kupón. Najlepšie poslať screenshoty.

Tibor

Ani mne nechce pridať kupón obchodu. Ani v ponuke nie je.

Redakcia

My ho tam stále vidíme, priamo v produkte keď otvoríte telefón na stránke DHgate.comment image