Xiaomi so značkou Fizz predáva orezávače s oceľovo-karbónovou čepeľou
Planéta zliav

Teraz s 13-dňovým doručením! Aj obyčajný orezávač ťa dokáže prekvapiť: Tento luxusný od Xiaomi a Fizz má čepeľ z uhlíkovej ocele

Odoberať
Upozorniť na
guest

2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Róbert

Zarazilo ma CLO, ktoré som musel platiť…je to blbosť, že sa nič neplatí….na pošte pýtali odomňa 2 eura…. ktoré som aj zaplatil…kupujem veľa veci cez xiaomiplanet….a už viac krát som platil CLO aj napriek odporúčaniam tejto stránky…. a konečne som napísal nejaký názor a postreh….tak neviem či sa vôbec oplati kupovat niečo cez túto stránku….

Redakcia

Nie je to clo, ale poplatok pošty za spracovanie balíka. Pravdepodobne ste nezvolili správnu dopravu, treba vyberať výhradne tie pod názvom Aliexpress a Cainiao, napríklad Aliexpress Standard Shipping, Aliexpress Saver Shipping alebo Cainiao Super Economy Global . Skúsenosti máme s týmito dopravami bohaté, my vždy píšeme reálnu skúsenosť, ako to dopadlo pre nás, nikoho sa nesnažíme klamať… a množstvo ďalších čitateľov má rovnaké skúsenosti ako my. Bohužiaľ niekedy sa môže stať, že platíte 2 € poplatok, najmä ak vyberiete dopravu China Post Registered alebo iné, ktoré nie sú pod názvom Aliexpress / Cainiao. Nákup cez našu stránku nemá žiadny vplyv na to, či platíte alebo neplatíte spracovateľské poplatky pošte. My si množstvo produktov reálne objednávame a popisujeme v článkoch naše skúsenosti a vždy sa pre čitateľa snažíme napísať tie najlepšie tipy, čo pri nákupe spraviť, akú dopravu vybrať, ako zadať kupóny atď. Mrzí nás, že ste museli niečo doplácať, no my to naozaj ovplyvniť nevieme. Aspoň sa toto “riziko” snažíme minimalizovať našimi vlastnými skúsenosťami.