Xiaomi Jeeback G3 je nový vylepšený masážny prístroj | Xiaomi Planet
Planéta zliav

Nový kupón v CZ sklade: Xiaomi Jeeback G3 elektrický masážny prístroj uvoľní stuhnuté svalstvo na krku

Komentárov (12)
 1. Miroslav píše:

  Po aplikacii kuponu je cena este vyssia ako bez neho.

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, aktuálna cena po aplikovaní kupónu je 40,31 €, vrátane dopravy EU Priority Line, zadali ste ho správne v košíku?

 2. Lukáš píše:

  Môžem poprosiť o návod 😊

 3. Samuel píše:

  Hello.
  Does it work with xiaomi’s app like g2 did?
  Thank you

  1. Redakcia píše:

   Hello, G3 does not have app.

 4. Rado píše:

  Doslo no len s cinskym jazykom, je mozne to zmenit?

  1. Redakcia píše:

   Jazyk pravdepodobne nie je možné zmeniť.

 5. Juraj píše:

  Prosím Vás o pomoc. Ako zistím, že je jeeback funkčný? Zapnúť ide, čínska deva mrkoce o 106 po každom stlačení čohokoľvek (aj som ho nabil), len teda to najhlavnejšie, hlavice sa neuvedú do pohybu. Môžem to reklamovať! Keď áno, ako? Ďakujem.

  1. Redakcia píše:

   Skúste to rozchodiť podľa tohto videa https://www.youtube.com/watch?v=-2T3x4YbYB0&ab_channel=CoupleUnboxing Ak nepôjde, napíšte nám e-mail alebo FB správu.

 6. Stefania píše:

  Prístroj funguje fajn aj keď mi to zabralo nejaký čas, kým som pochopila ktorá funkcia čo znamená ale určite neodporúčam kvôli dvom veciam:
  1) Funguje len v čínštine pričom na ovládači sú len symboly bez popisov. Skúšala som pozrieť či neexistuje nejaka funkcia ako môžem zmeniť jazyk ale dočítala som sa len, že to je vyrobený produkt pre čínsky trh. Napadlo ma či by to nešlo cez Mi Home appku, ale tento produkt vôbec nie je v ponuke. Dokonca ani keď zmeníte region na Čínu, tak vám načíta len staršiu verziu produktu G2. Dokonca ani ten zvukový komentár sa nedá vypnúť aj keď skoro k ničomu nie je keď jazyk nerozumiete.
  2) Ďalšia vec, ak ste alergickí na nikel tak si dajte pozor – chcem kontaktovať ešte customer support a overiť si či sa tam nikel nachádza alebo nie lebo ja osobne mam alergickú reakciu.

 7. Viliam píše:

  Prosím vás o pomoc. Podobne ako u Juraja, prístroj zapnem, vydáva zvuky v čínštine,aj diaľkový ovládač sa tvári že funguje,len prístroj nie a nie začať pracovať. Pokúšal som sa pochopiť jeho spustenie podľa videí na YouTube a prístroj sa skrátka nespustí… Viete mi poradiť ako ho mám spustiť? Reaguje na diaľkové ovládanie ale nemasiruje,nevibruje,nehreje… Potrebuje nejaké zvláštne nastavenie pre spustenie? Prípadne ako ho mám reklamovať? Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet