Xiaomi Mi 11 Ultra už v predaji: Vieme, ako ušetríš
Planéta zliav

Xiaomi Mi 11 Ultra ako TOP vlajková loď pre rok 2021 zlacňuje o ďalších 60 eur. Základná verzia za rekordných 727 €!

Komentárov (19)
 1. Peter píše:

  Ako je to s 5G frekvenciami? Cital som, ze CN verzia ich vsetky nema

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, podľa Kimovilu podporuje všetky u nás používané 5G frekvencie. Skúsime túto informáciu ešte overiť. https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-11-ultra

 2. Newman píše:

  Tak co, zkusili jste, jak běží 5G sítě? Podle všeho by měl telefon podporovat v ČR minimálně 2100 MHz (N1), takže bych se na Vodafone mohl připojit.

  1. Redakcia píše:

   Telefón nám ešte nedorazil a bohužiaľ 5G siete v Česku teraz nemáme možnosť otestovať. Sme zo Slovenska a prechod medzi krajinami je obmedzený.

 3. Matej píše:

  Dobry deň.Keď si teda objednam činsku verziu, viem si časom nejakym sposobom doinštalovať slovensky jazyk ? po pripade akým sposobom ? Ďakujem

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, áno je to možné, podľa tohto návodu https://www.miuios.cz/navod-na-instalaciu-nasej-rom-pre-xiaomi-mi11-pro-ultra-30744. Neodporúčame neskúseným používateľom, treba vedieť, čo robiť. Telefón sa dá nesprávnym spôsobom bricknúť a opraviť to je veľmi náročné, vedia to len niektoré servisy. Ale predajca TradingShenzhen pre čínske verzie telefónov časom ponúka inštaláciu preloženého systému za poplatok len 15 €. Odporúčame počkať, kým sa to objaví v ponuke aj pre model Mi 11 Ultra.

 4. Denis píše:

  Zdravím ma tento mobil ltpo funkciu? Dakujem

  1. Redakcia píše:

   Čo tým presne myslíte?

 5. .flashg píše:

  Hi guys, I haven’t heard back from Trading Shenzhen yet but with the Global flashing, does this mean an Unlocked Bootloader? They don’t specify. Apprehensive to order as I understand this will break Google Pay and stop some Banking Apps working.

  What do you think?

  1. Redakcia píše:

   Hello, we are not 100% sure but we think that they need to unlock bootloader to flash another system. That is the reason why there is 12-15 days waiting time for an installation. We already ordered Mi 11 Pro from them with Global firmware, so once we received it, we will let you know with new article.

 6. JC píše:

  Can you see if Android Auto, Google Pay and Pokemon Go work?

 7. Konstantinos píše:

  But to buy it for Europe will have to pay customs – VAT…
  So…

  1. Redakcia píše:

   TradingShenzhen offers Global Priority shipping, which works without VAT and customs, you dont need to pay anything. They will handle it.

 8. jozef píše:

  zdravim.rozmyslam ze vyuzijem tuto stranku na objednanie telefonu.mam nejake otazky.

  takze ak objednam tu cinsko/anglicku verziu mozes telefon v pohode vyuzivat?ci treba riesit tu Xiaomi.EU verziu?cestinu alebo slovencinu nepotrebujem.

  ako to je zo zarukou a servisom viem to dajako riesit?
  dik za odpoved.ak si najdete cas.

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, odporúčame Xiaomi.EU verziu systému, nakoľko na tejto verzii všetko funguje bez problémov, vrátane bankových appiek, Gpay cez NFC, táto ROM má plne integrované Google služby. Servis má predajca priamo v Európe, majú aj v Poľsku zazmluvnené nejaké servisné centrum.

 9. pavol píše:

  zdravím. Podarilo sa Vám zistiť ako to je s tými colnými poplatkami? Budú sa platiť aj keď si priplatím tých 16€ aby som už nemusel nič platiť?

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, nateraz to nie je isté, aktuálne na Slovensko smeruje 10 balíkov, na základe ktorých predajca posúdi možnosti novej dopravy. Doteraz nebol žiadny takýto prípad zachytenia balíka colnicou, uvidíme, či to je len anomália alebo sprísnili kontroly na colniciach kvôli novému zákonu od 1.7.

 10. Lukáš píše:

  Zdravím, ako to dopadlo z doručením na SVK platili sa poplatky za doručenie? Teda podľa platných nariadení z 1.7.2021?

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, z 10 objednávok len 2, išlo zrejme len o nejakú anomáliu a aktuálne by doprava mala fungovať opäť bez problémov. My máme na ceste najnovší Mi Notebook Pro X, tak uvidíme, ako to dopadne a určite vydáme k tomu článok.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet