Planéta zliav

Prémiový Xiaomi Mi Notebook Pro 2019 s Core i7, 16 GB RAM aj 1 TB SSD má novú kupónovú cenu

Komentárov (6)
 1. jotge píše:

  Nefunguje zlavovy kod na cesky sklad, takze na hovno cele.

  1. Redakcia píše:

   Kupón nie je určený pre český sklad, odkazujeme priamo na čínsky sklad. Stačí zvoliť dopravu EU Priority Line a notebook vám doručia za cca 15 dní a bez ďalších poplatkov.

 2. Honza píše:

  Dobrý den, tento notebook by se mi líbil. Je vhodný pro střih videa? Třeba 2.7k z GoPro? Nebo je na práci s videem slabý? Děkuji

 3. Lukas píše:

  Odkaz na český sklad Vám nefunguje. Prosím o opravenie.

 4. Chulygun píše:

  Xiaomi notebooky sú neskutočný odpad. Máme ich vo firme vyše 15 (7. a 8. gen. CPU) a každý jeden má vo vnútri po pár mesiacoch uvoľnené všetky skrutky. Skrutky na pántoch, základnej doske a batérií neraz po otvorení pri čistení notebooku samovoľne vypadli. A teplovodivá pasta vypadá, jak keby sa na tie čipy niekto vygrcal. Keď už som u chladenia, nedá mi nespomenúť nedomyslený odvod tepla – pri sklopení displeja horúci vzduch prakticky nemá kam fúkať. Xiaomi akosi zabudlo na medzeru medzi pántom a rámom notebooku. No proste odfláknutý kus HW, ktorý by som nekúpil ani za polovicu.

  1. Redakcia píše:

   Zaujímavá skúsenosť. Nám rukami prešlo do 10 Xiaomi notebookov, aktívne používame tri modely z rôznej kategórie a s chladením nemáme problémy ani pri hraní hier. Mi Notebook Pro máme tretím rokom a šlape výborne, žiadne uvoľnené skrutky sme nepostrehli a to sme ho rozoberali už niekoľkokrát.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet