Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC: Bezkontaktné platby a najlepšia cena
Planéta zliav

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC s podporou platieb u nášho SK partnera s kupónom. Vieme, ako sa dá platiť aj VISA kartami

Komentárov (6)
 1. Nabrus.to píše:

  Máme 5ku, je to super náramok, ale uvítal by som podporu platieb cez NFC. Takže tešíme sa, ak sa to spustí aj na Slovensku.

 2. LuFus píše:

  V tej vašej ankete ešte chýba možnosť, že Mi smart band 6 bez NFC vlastním a nebudem kupovať to isté kvôli NFC.

  1. Redakcia píše:

   Hmmm, čo tak zvoliť možnosť „Až tak ma to nezaujíma“ 😀

 3. Lukáš píše:

  Dobry den, Je uz oficialne potvrdene, ze NFC v tomto naramku bude mozne pouzit aj na Slovensku napr. so sluzbou Cruve? Pripadne existuje nejaka interentova banka (mBank, 365 bank, csob smart…), ktora k svojmu uctu zadarmo poskytne aj moznost pouzivat tento naramok na NFC platby na Slovensku? A kedy? (aspon v ktorom roku)?
  Ohladom platieb – je nutne Mastercard kartu pridat najskor v telefone do google pay, alebo sa karta nejako da pridat cez Mi Fit (alebo inu app) priamo do MiBand 6 naramku?
  A este jedna otazka – dobre tomu rozumiem, ze MiBand 6 bez NFC neobsahuje moznost hlas. asistenta Amazon Alexa, ale MiBand 6 NFC uz obsahuje? (ma teda navyse od verzie bez NFC napr. aj mikrofon?)

  1. Redakcia píše:

   Všetko čo zatiaľ o platbách vieme, sme písali tu https://xiaomiplanet.sk/platby-xiaomi-mi-band-slovensko/

   Cez Curve by to malo fungovať aj na SK. Karta sa pridáva priamo do appky Mi Fit. Asistenta vyskúšame a popíšeme v recenzii, ako presne to funguje.

 4. PAvol píše:

  Mám ho už týždeň a maximálna spokojnosť.
  Predtým som mal MI Band 5 a rozdiel je vidieť. Veľa vecí už viete na náramku nastaviť a netreba k tomu mobil. Napríklad budík, je tu aj možnosť baterky, ovládanie fotoaparáta. A určite som ešte mnoho neobjavil.
  Baterka vydržala presne 7 dní s malou rezervou. Karty sa mi najprv nedarilo pridať. ale po x-pokusoch v rôznych dňoch ma to konečne pustilo na pridanie kariet. Pridať síce môžete akúkoľvek kartu, ale ak ju náramok nepodporuje, tak ju neoverí a vypíše chybu. Mne funguje slovenský mBank a samozrejme v každej recenzii spomínaná CURVE karta, ktorú som si kvôli tomu bezplatne objednal.
  Čo sa týka merania okysličenia krvi, tak to meranie trvá dlhšie a presné nie je tak ako na prst. Mne to meria 96% a na prst mám vždy minimálne 98-99%. Ale ako orientácia fajn. Prvé meranie ma vystrašilo, lebo nameralo iba 80%. Takže sa nesmiete hýbať a mať pevne nasadené.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet