Xiaomi Mijia slnečné okuliare majú samoopravovacie sklá a super cenu
Planéta zliav

Xiaomi Mijia slnečné okuliare majú polarizované a samoopravovacie sklá. Teraz v Black Friday akcii

Komentárov (6)
 1. Ján píše:

  Vôbec to nie je správna cena, a nie je to prvýkrát. Radšej neposielajte upozornenia, keď sú nesprávne. Ďakujem.

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, cena 9 € platila len niekoľko hodín, krátko po vydaní článku sa už bohužiaľ zmenila. Táto cena však bola reálna.

 2. Ján píše:

  Tak načo mi chodia upozornenia na akcie, keď to nie je už aktuálne?

  1. Redakcia píše:

   Momentálne je aktuálna cena priamo v článku, 14,77 €. Ceny sa neustále menia, takto to proste je s čínskymi akciami… treba byť čo najrýchlejší. Niekedy sa možno aj upozornenia oneskoria. Akcie boli aj budú. 🙂

 3. Martin píše:

  Okuliare som si zakúpil, ale musím konštatovať že ich prevedenie vôbec neohúri. Či výrobca cielene použil kostru okuliarov z na dotyk nie moc príjemného plastu, alebo otváranie rámov drží plast o plaste na zníženie ceny alebo je to cielené a mne uniká toho podstata.

  Proste čakal som viac a prišlo čo prišlo. Preto píšem svoju recenziu aj sem, ak by niekto zvažoval tak nech vie že rámy sú ľahké, z lesklého, na dotyk lacno pôsobiaceho plastu.

  Sklá neviem zrecenzovať nakoľko neskúšal som ich ešte na slnku, ktorého teraz moc nie je a takisto som nedosiahol ešte poškodenie aby som vyskúšal samoopravovaciu schopnosť.

 4. jaroslav píše:

  tieto okukiare som pouzival cele leto, ci pri praci alebo na turistiky, proste boli neustale na ociach, jedina nevyhoda hlavne pre moje citlive oci ze su malo tmave, inak su fajn, nato ako som sa k nim spraval tak vydrzia naozaj dost dlho, hlavne to ked som par krat pocul vo vrecku ako nieco puklo, bol to len ramik ktory chvalabohu ide nacvaknut naspet, a to ci su skla samoopravitelne posudit neviem ale asi nieco pravdy natom bude, pouzivam ich aj v garazi pri rezani flexu ked ich zabudnem odlozit, hodim ich hocikde na stol na zem atd, ale zatial su bez skrabanceka 💪

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet