RedmiBook 16: Prémiový dizajn aj nový AMD Ryzen (KUPÓNY)
Planéta zliav

RedmiBook 16 s bezrámčekovým displejom, Ryzen 5 aj 16 GB RAM prvýkrát dostupný v EÚ sklade

Komentárov (5)
 1. Kenco píše:

  Bomba ponuka, jediná škoda, že mu chýba numerická časť klávesnice. Pri tej veľkosti displaya je to škoda. Miesta je tam habadej.

 2. kenco píše:

  Krásny dizajn, vzhľadom na výbavu perfektná cena, okamžite by som ho bral s Ryzen 7 4700U ako náhradu súčasného notebooku, škoda, vzhľadom na jeho veľkosť, že nemá numerickú časť klávesnice. Je to veľká škoda, bez nej je to podľa mňa notebook, ktorý má možno „zbytočne“ vysoký výkon, ktorý je viac-menej určený najmä na konzumáciu obsahu, ako na prácu.

 3. Ján píše:

  Presne to ma napadlo, škoda tej numerickej časti…

 4. Ján píše:

  Pokiaľ viem, tak sa dá notebook kúpiť iba s čínskou jazykovou variantou Windowsu. Zmena na sk/cz/en lokalizáciu nie je možná. Musí byť zakúpená a nainštalovaná licencia s vhodnou jazykovou lokalizáciou. Vo výsledku je teda nutnosťou zakúpiť ešte samostatný Windows, čím sa cena notebooku zvyšuje.
  Ak sa mýlim, prosím o opravu a doplnenie.
  Vďaka.

  1. Redakcia píše:

   Áno mýlite sa. Notebook je možné bez problémov v priebehu 10 min preinštalovať na SK Windows. Stačí si stiahnuť ISO súbor z oficiálnej Microsoft stránky, nahodiť na USB a spustiť čistú inštaláciu. Treba stiahnuť Windows 10 Home, po inštalácii a pripojení na WiFi sa notebook automaticky aktivuje. Netreba kupovať novú licenciu, keď licencia je uložená v BIOSe. Máme reálne skúsenosti s cca 10 kusmi Xiaomi notebookov a vždy to tak fungovalo.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet