Xiaomi Mi TV Soundbar s kupónom: Kvalitný zvuk do našich obývačiek
Planéta zliav

Obľúbený reprák do obývačky Xiaomi Mi TV Soundbar dostáva v CZ sklade ešte lepší kupón

Komentárov (14)
 1. Miroslav Schimmerle píše:

  dobrý den, využil jsem Váš kupon a koupil …. hned 12.9. , objednávka přijata, zaregistrována, zaplacena, připravuje se … včera večer přišel mail (po 7 dnech), že nemohou doručit, že adresa příjemce moc dlouhá a že pokud do 7 dní neodpovím, objednávku zruší… , změnil jsem adresu, ale v mých objednávkách už nefiguruje …… co teď ????

  a teď odpověď z BG, opravili adresu a do 7-15 dní by měli doručit …. tak jsem zvědavý..

 2. Marek Ostrava píše:

  Chtel jsem nyni nakoupit, bohuzel kupon je jiz neplatny. 🙁

 3. berino píše:

  Bolo by dobré si preveriť, čo vôbec ten kupón funguje, už ste druhá stránka, čo o tom píše a upozorňuje na zľavový kupón a nefunguje, už je neplatný aj na Fontechu to tak bol, neviem, či to iba niekto skopíruje niekde článok, preloží a zverejní, bez toho aby si to overil, alebo to zverejní veľmi neskoro !

 4. Milan píše:

  „The coupon code does not exist.“ DHSALE40

  1. Redakcia píše:

   Treba ho skopírovať cez tlačidlo na kopírovanie, kupón obsahuje malé písmená: DHsale40

 5. Milan píše:

  Super, to mi neslo kliknut na mobile, vdaka!

 6. Stif's Coils píše:

  předobjednavka a navic je vyprodano….. Useless

  1. Redakcia píše:

   Ano, už je vypredané, článok sme aktualizovali.

 7. Vlado píše:

  Na čo má optický výstup na zvuk? Aký má odstup signál/šum? To je veľmi dôležitý parameter.

 8. EmZet píše:

  Rozpatie 50Hz az 25 kHz nie je cele frekv. pasmo. Pocutelne basy pre stabdardneho cloveka zacinaju na 20Hz a teda tento soundbar ich neposkytne.

 9. Matúš píše:

  Dobrý deň objednal som si tento soundbar, zvuk je fajn, mam ho pripojený cez optický kábel k TV xiaomi 4s 55 a na telke prepnute v nastaveniach zvuku na S/PDIF, zvuk funguje fajn no mam problém ze ovládanie hlasitosti na diaľkovom po prepnuti nefunguje.. Jedine ovládanie zvuku je možné na soundbare manuálne, čo je dosť nepraktické vstávať pri TV a stíšiť ci pridať hlasitosť ručne.. Dá sa nejako tento problém vyriešiť?

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, ovládanie zvuku cez optiku nejde, cez BT alebo 3,5mm jack funguje.

 10. Matúš píše:

  Cez BT je zvuk o niečo málo opozdeny co je nevyužitelne pri pozeraní TV keď ide zvuk neskôr… A zvuk cez aux 3,5 mm Jack je dosť na prd… Keby som to bol vedel skôr tak si ho nekúpim ale nevadí, pri prepojení cez optiku a nastavení ideálnej hlasitosti manuálne, je zvuk z filmu ci pesničky na túto cenovú kategóriu výborný. Škoda toho ovládania

 11. Matúš píše:

  Dnes mi prišla nová aktualizácia na xiaomi mi tv 4s, a tento problém je konečne vyriešený a dá sa meniť hlasitosť aj keď je zvuk prepnuty na s PDIF a ide cez soundbar, to znamená ze už netreba vstávať aby som nastavil hlasitosť stačí ovládač od tv. Takže môj problém konečne xiaomi vyriešilo, v tomto prípade by som si soundbar určite druhý krát kúpil a aj xiaomi mi tv 4s 55

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet