Xiaomi Mi TV Soundbar s kupónom: Kvalitný zvuk do našich obývačiek
Planéta zliav

Obľúbený reprák do obývačky Xiaomi Mi TV Soundbar má v CZ sklade ešte nižšiu cenu

Komentárov (19)
 1. Miroslav Schimmerle píše:

  dobrý den, využil jsem Váš kupon a koupil …. hned 12.9. , objednávka přijata, zaregistrována, zaplacena, připravuje se … včera večer přišel mail (po 7 dnech), že nemohou doručit, že adresa příjemce moc dlouhá a že pokud do 7 dní neodpovím, objednávku zruší… , změnil jsem adresu, ale v mých objednávkách už nefiguruje …… co teď ????

  a teď odpověď z BG, opravili adresu a do 7-15 dní by měli doručit …. tak jsem zvědavý..

 2. Marek Ostrava píše:

  Chtel jsem nyni nakoupit, bohuzel kupon je jiz neplatny. 🙁

 3. berino píše:

  Bolo by dobré si preveriť, čo vôbec ten kupón funguje, už ste druhá stránka, čo o tom píše a upozorňuje na zľavový kupón a nefunguje, už je neplatný aj na Fontechu to tak bol, neviem, či to iba niekto skopíruje niekde článok, preloží a zverejní, bez toho aby si to overil, alebo to zverejní veľmi neskoro !

 4. Milan píše:

  „The coupon code does not exist.“ DHSALE40

  1. Redakcia píše:

   Treba ho skopírovať cez tlačidlo na kopírovanie, kupón obsahuje malé písmená: DHsale40

 5. Milan píše:

  Super, to mi neslo kliknut na mobile, vdaka!

 6. Stif's Coils píše:

  předobjednavka a navic je vyprodano….. Useless

  1. Redakcia píše:

   Ano, už je vypredané, článok sme aktualizovali.

 7. Vlado píše:

  Na čo má optický výstup na zvuk? Aký má odstup signál/šum? To je veľmi dôležitý parameter.

 8. EmZet píše:

  Rozpatie 50Hz az 25 kHz nie je cele frekv. pasmo. Pocutelne basy pre stabdardneho cloveka zacinaju na 20Hz a teda tento soundbar ich neposkytne.

 9. Matúš píše:

  Dobrý deň objednal som si tento soundbar, zvuk je fajn, mam ho pripojený cez optický kábel k TV xiaomi 4s 55 a na telke prepnute v nastaveniach zvuku na S/PDIF, zvuk funguje fajn no mam problém ze ovládanie hlasitosti na diaľkovom po prepnuti nefunguje.. Jedine ovládanie zvuku je možné na soundbare manuálne, čo je dosť nepraktické vstávať pri TV a stíšiť ci pridať hlasitosť ručne.. Dá sa nejako tento problém vyriešiť?

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, ovládanie zvuku cez optiku nejde, cez BT alebo 3,5mm jack funguje.

 10. Matúš píše:

  Cez BT je zvuk o niečo málo opozdeny co je nevyužitelne pri pozeraní TV keď ide zvuk neskôr… A zvuk cez aux 3,5 mm Jack je dosť na prd… Keby som to bol vedel skôr tak si ho nekúpim ale nevadí, pri prepojení cez optiku a nastavení ideálnej hlasitosti manuálne, je zvuk z filmu ci pesničky na túto cenovú kategóriu výborný. Škoda toho ovládania

 11. Matúš píše:

  Dnes mi prišla nová aktualizácia na xiaomi mi tv 4s, a tento problém je konečne vyriešený a dá sa meniť hlasitosť aj keď je zvuk prepnuty na s PDIF a ide cez soundbar, to znamená ze už netreba vstávať aby som nastavil hlasitosť stačí ovládač od tv. Takže môj problém konečne xiaomi vyriešilo, v tomto prípade by som si soundbar určite druhý krát kúpil a aj xiaomi mi tv 4s 55

 12. Peter píše:

  Due to policy reasons, this product does not exist.

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, produkt nám normálne otvorí, skúste cez aplikáciu alebo naopak, cez PC.

 13. Lucián píše:

  Objednal som si tento soundbar cca pred rokom a do dnešného dňa mi nedorazil. Riadne zaplatené cez Pay-Pal a ani niekoľko pokusov o „reklamáciu“ či spor nepomohol !!! Pozor na tohto obchodníka (Banggood). !

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, objednávali ste ho cez našu stránku? Ak áno, môžeme sa pokúsiť ešte o odkomunikovanie vrátenia peňazí, no je to už veľmi dlhá doba. Banggood by ale mal vrátiť peniaze, ak tovar nedorazil ani po 60 dňoch. Ak ste platili PayPalom, takisto ste mohli otvoriť spor na PayPal a oni by to vyriešili. Banggood čo sa týka spoľahlivosti je na vysokej úrovni, aktuálne je to najspoľahlivejší predajca z Číny a aj najväčší. Pošlite nám údaje o objednávke a pozrieme sa na to. https://xiaomiplanet.sk/kontakt/

 14. Peter píše:

  Dakujem, cez notebook odkaz funguje.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet