Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro má 4000 Pa a 3D navigáciu
Planéta zliav

V EÚ sklade za 211 € ešte nikdy nebol: High-end Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro so sacou silou 4000 Pa aj 3D ToF navigáciou

Komentárov (9)
 1. Moni píše:

  Objednané, som zvedavá aký bude 😊

 2. Moni píše:

  Mám problém, že wppka mi vyhadzuje Network timeout… Chvíľku to ide a potom zase, hlavne keď nastavujem mapu atd. Router mám dobrý a vysávač je hned pri ňom. Neviete ako môžem vyriešiť problém?

 3. Dan píše:

  Prečo tak vysoká cena keď inde stojí do 250 e?

  1. Redakcia píše:

   Toto je úplne iný model vysávača. Tento sa na SK/CZ ešte ani nepredáva. Vami spomínaný model máme s kupónom za 189 € https://xiaomiplanet.sk/xiaomi-mi-robot-vacuum-2-kupon-54/

 4. Martin píše:

  ahoj, ako si spokojná po takom čase používania?

 5. Moni píše:

  Ahoj, nieje zlý aj keď dlho dlho bol problém s aplikáciou. Po upgrade už je to oveľa lepšie, ale asi som mala moc veľké očakávania. Myslím že by sa dala kúpiť aj lacnejšie verzia. Mopovanie by som zhrnula tak že je to fajn na udržiavanie bezprasnej podlahy , ale ak sa náhodou niekde niečo kydlo a uschlo, mop to nedokáže vyčistiť, lebo klasicky prejde cez to a pokračuje ďalej, nekontroluje sa.

  Abstinencia angličtiny alebo cz/sk je tiež škoda, čiže ho mám zvukovo off.

  Vadí mi výška vysávača, lebo nie vždy úplne odhadne možnosť kam sa ešte zmestí. Niekoľko krát sa mi natrepal pod komodu prípadne posteľ kde sa silou mocou tlačil a tým pádom ošúchal vrch vysávača.

  Pred tým som mala irobot asi 7 rokov a určite vidím veľký pokrok čo sa týka technológie…

  Osobne (možno zo zvyku), mi chýbala funkcia detekcie nečistého povrchu, ak napríklad niekde je niečo natrusene, tak by sa miestu venoval vysávač viac. ..

  Iný MI robot som nemala, čiže neviem či by lacnejšia cenová kategória urobila totožné, ale na udržiavanie domu je to fajn. Mám ročne dieťa takže oceňujem, aj keď posledné týždne musí byť vypnutý, lebo malý ho stále stláča hýbe s ním a on potom straca mapy a máme dosť veľký dom a nanovo robiť mapy sa mi nechce. Čiže priala by som detskú poistku 😊😀

  Ak máš nejaké otázky konkrétne pýtaj sa

 6. BENTON píše:

  Ahoj MONI. Z toho odretia si nič nerob. Ja mám lacnejší xiaomi mop pro a ten sa mi tiež presne natrepal pod skriňu a tam uviazol a odrel si vrch. Preto som mu potom nastavil zakázané steny v aplikácii na podobných miestach, nech tam nelezie.

 7. Tome píše:

  Môžte poradiť či je podľa vás lepši tento alebo Dreame Bot L10 Pro neviem sa rozhodnúť

  1. Redakcia píše:

   Funkciami sú veľmi podobné, no Dreame Bot L10 Pro je vysávač priamo určený pre Európu, mal by lepšie fungovať s aplikáciou a lepšie komunikovať s telefónom. Odporúčame zobrať Dreame.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet