Globálny Xiaomi Smart Band 8 Pro s podporou NFC platieb je tu!
Smartwatch

Globálny Xiaomi Smart Band 8 Pro sa objavil v predaji v prvom slovenskom e-shope!

Odoberať
Upozorniť na
guest

13 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
666mahony

To je ako myslené?
Zatiaľ k platbám nemáme bližšie informácie, no podľa všetkého budú fungovať rovnakým spôsobom, ako v prípade predošlej generácie Band 7 Pro.
7 pro nemá Nfc čip a teda nedá sa platiť.

Peter

Podporuje VISA aj Mastercard karty?

Peter

Ďakujem za info, počkám ako sa k tomu postaví SLSP nakoľko sa chvastala, že bude podporovať xiaomi band 7 NFC a novšie modely pre Xiaomi pay s podporou karty VISA. Mam band 7 NFC a tam funguje aj VISA karta.

David

Nebol by som si uplne isty ci sa ten naramok bude dat pouzivat na platby. Minimalne slovenske banky nedovoluju nainstalovat Google Penazenku do cinskych telefonov, tak asi tomu nebude inak ani pri naramkoch

Peter

V rodine máme Mi band 6 NFC, Mi band 7 NFC, Watch s1 active a platíme nimi úplne v pohode. Banka SLSP karty Visa, u dvoch modelov idem cez Curve, jeden model podporuje priamo Visa kartu.

666mahony

Nikde v aplikácii, ani náramku som nenašiel možnosť zadať platobnú kartu. Ako je to možné?

Antal

Azt is bele kellene írni a termék leírásba hogy a Mi Fitness alkalmazást Indonézia vagy Malayzia régióra kell állítani. Külömben nem lehet párosítani az órával. M2333B1 global verzió. Eu régiókban még nem párosítható az óra a Mi Fitnessel. Nincs a készülék listában. Sikeres párosítás után azonnal felajánlja az óra szoftver frissítését. 0.0.13 verzióról 2.1.23 verzióra. Xiaomi Pay sajnos nincsen gondolom addig míg Eu országokban is hivatalosan meg nem jelenik az óra.

IMG_20240217_130105.jpg
Anders

The global version of Xiaomi smart band 8 pro does NOT have NFC. How do I know? I own it since some weeks ago. It was sold by Mistore in Sweden, by mistake, before it was supposed to be on sale. Then pulled from the webshop. You can check it here
https://youtu.be/DXc23XOSEc4?si=GOz3y4E8K97BUaKN