POCO F4 GT: Herný smartfón s agresívnou cenovkou [KUPÓNY]
Planéta zliav

Doposiaľ najnižšia cena 291 € v EÚ sklade! Herný POCO F4 GT agresívnym pomerom ceny a výkonu rozbíja konkurenciu

Odoberať
Upozorniť na
guest

15 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Martin

Vďaka vášmu portálu som ušetril veľa penazí. škoda ze som už objednal mi 11t pro. keby viem objednám tento poco. moj poco f3 pro zdedila manzelka. kazodpadne dakujem a tesim sa na nove akcie.

Redakcia

To sme veľmi radi 🙂

Marek

Ja som ho vyriešil na SK cca pred rokom vo verzii 12/256GB za 579€. Čo oproti FR skladu až taký rozdiel nie je. Ale chcem sa spýtať, aká dlhá je záruka pri kúpe z FR skladu? Rok či dva?
Každopádne je tento mobil viac ako fajn (fotaky však len lepší priemer, čo mne nevadí) . A kým budem hľadať náhradu, tak s týmto tempom nových modelov bude na trhu Poco F28 GT :))))
A snad budete mať aj potom dobre kupóny.

Redakcia

Predajca vo FR sklade dáva záruku 2 roky. Tá aktuálna cena nie je nič extra v EU skladoch, preto promujeme čínsky sklad. Už bol aj za lepšie ceny.

Marek

Vďaka za odpoveď. Áno bol už aj lacnejší.
Pri X3Pro som zariskoval a zatiaľ funguje, no pri mobile nad 400-500e už radšej dlhšiu záruku. Čo pri CN skladoch asi nie je 2r. Pri F2Pro sa mi 2x vyskytla chýba nabíjania na dvoch rôznych kusoch a je lahsie to reklamovať na SK. Ale veď každému podľa gusta či ako sa to hovorí.
Želám všetko dobré.

Swe

Mne to ukazuje konečnú cenu 336€ po použití kupónu

Redakcia

To je cena bez kupónu. Treba kupón zadať v košíku.comment image

abunai

Dobrý Deň. Mám na Vás otázku. Máte nejaké informácie o Poco F5 GT? Akékoľvek. Nikde nie sú informácie o ňom. Bolo to zrušené? Alebo inom hernom telefóne od xiaomi a jeho príbuzných ktoré sa chystajú? Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň

Redakcia

Nič

Abunai

“Ďakujem” za siahodlhú odpoveď. Určite ste sa unavili pri jej písaní. Asi tak ako pri okopírovaní rok starého článku. Ale však clickbait funguje že jo a centíky pribúdajú. No čo už, aj to vypovedá o niečom. Určite zablokujete tento comment. Zbohom

Redakcia

Aký clickbait? Veď toto je legitímny článok o POCO F4 GT, pre ktorý ponúkame zľavový kupón. My sme nič o žiadnom F5 GT v tomto článku nepísali. Nemáme o ňom žiadne nové info, tak sme vám odpovedali, že nič nové nemáme. Nerozumieme teda, čo viac by ste chceli v našej odpovedi vidieť 😀

Václav

Úžasný telefón za úžasnú cenu 🤪 dal som zaňho v marci 700e v datarte 🤣

Peter

Ja som ho kupoval minulý rok v júni cez Amazon za 450€

Dommin

Vo verzii 12Gb+256 by sa nenasiel?

Redakcia

Nie je skladom už nikde.