Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera: EÚ verzia s kupónom
Planéta zliav

Európska Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera s výdržou až 90 dní v EÚ sklade zlacňuje na famóznych 57 €!

Odoberať
Upozorniť na
guest

11 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Ondrej

Da sa kamera pouzivat na nahravanie 24/7? Bud na kartu alebo do cloudu. Alebo je to iba nahravanie pri spusteni detekcie pohybu?

Tomas

Zdravim,

Vedeli by ste mi poradit kameru na chatu ? V podstate na chate vypinam elektriku a tym padom aj router a potreboval by som aby mi kamera nahravala pohyb a po prichode na chatu by som si to vedel pozriet.
Popripade poradit ci nemate v ponuke takyto typ kamery.
Dakujem

Redakcia

Ani tieto bezdrôtové kamery nefungujú úplne bez elektriny. Kamera je pripojená k hlavnej jednotke, ktorá musí byť od nej vzdialená max. 5 metrov a táto jednotka musí byť neustále v elektrine, inak nedokáže kamera nahrávať. Všetko sa v podstate ukladá do jednotky, kamera samá o sebe fungovať nebude. Bez internetu by to ešte šlo, ale bez elektriny vám tam nebude fungovať asi nič. Na no-name čínske “solárne” kamery by sme sa veľmi nespoliehali.

KeXo

Príde mi skoro úplne rovnaká ako Imilab EC2. Rozdiel vidím asi iba v tej vyberateľnej batérii, čo je určite super pri nabíjaní. Zaujímalo by ma, či je možné túto kameru spárovať s bránou od tej EC2, alebo naopak, kameru EC2 spárovať s bránou od tejto?

Redakcia

Nie nebude to možné. Kamery majú úplne odlišné brány.

Ferko

Je niekde test tejto kamery, bo veľmi sa mi páči ale odradilo ma to že tá brána musí byť od nej len 5 metrov. Testovali ste to ,nieje to viac aspoň 10m ako Bluetooth… ďakujem

Redakcia

Určite budú na internete testy. My sme ju nemali možnosť otestovať.

Tomáš

Zdravim,
Odkaz na tu lacnejsiu variantu nefunguje 🙁

Redakcia

Dobrý deň, funguje a stále je na sklade.
💡 Dôležité: Na Gshopper nikdy nenakupuj cez aplikáciu v smartfóne! Pre nákup použi prehliadač Chrome na PC alebo smartfóne. Inak prídeš o náš zákaznícky servis. Ak ti nejde otvoriť odkaz, vypni Adblock v prehliadači alebo skopíruj odkaz kliknutím pravého tlačidla myši na tlačidlo Využiť zľavu a vlož odkaz manuálne do adresného riadku v prehliadači.

Vladimir

Dobrý deň.
Koľko kamier je možné pripojiť na jeden Geteway?

Redakcia

Dobrý deň, 4 by sa mali dať pripojiť.