Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera: EÚ verzia s kupónom
Planéta zliav

Európska Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera s výdržou až 90 dní v EÚ sklade zlacňuje na famóznych 57 €!

Komentárov (11)
 1. Ondrej píše:

  Da sa kamera pouzivat na nahravanie 24/7? Bud na kartu alebo do cloudu. Alebo je to iba nahravanie pri spusteni detekcie pohybu?

 2. Tomas píše:

  Zdravim,

  Vedeli by ste mi poradit kameru na chatu ? V podstate na chate vypinam elektriku a tym padom aj router a potreboval by som aby mi kamera nahravala pohyb a po prichode na chatu by som si to vedel pozriet.
  Popripade poradit ci nemate v ponuke takyto typ kamery.
  Dakujem

  1. Redakcia píše:

   Ani tieto bezdrôtové kamery nefungujú úplne bez elektriny. Kamera je pripojená k hlavnej jednotke, ktorá musí byť od nej vzdialená max. 5 metrov a táto jednotka musí byť neustále v elektrine, inak nedokáže kamera nahrávať. Všetko sa v podstate ukladá do jednotky, kamera samá o sebe fungovať nebude. Bez internetu by to ešte šlo, ale bez elektriny vám tam nebude fungovať asi nič. Na no-name čínske „solárne“ kamery by sme sa veľmi nespoliehali.

 3. KeXo píše:

  Príde mi skoro úplne rovnaká ako Imilab EC2. Rozdiel vidím asi iba v tej vyberateľnej batérii, čo je určite super pri nabíjaní. Zaujímalo by ma, či je možné túto kameru spárovať s bránou od tej EC2, alebo naopak, kameru EC2 spárovať s bránou od tejto?

  1. Redakcia píše:

   Nie nebude to možné. Kamery majú úplne odlišné brány.

 4. Ferko píše:

  Je niekde test tejto kamery, bo veľmi sa mi páči ale odradilo ma to že tá brána musí byť od nej len 5 metrov. Testovali ste to ,nieje to viac aspoň 10m ako Bluetooth… ďakujem

  1. Redakcia píše:

   Určite budú na internete testy. My sme ju nemali možnosť otestovať.

 5. Tomáš píše:

  Zdravim,
  Odkaz na tu lacnejsiu variantu nefunguje 🙁

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, funguje a stále je na sklade.
   💡 Dôležité: Na Gshopper nikdy nenakupuj cez aplikáciu v smartfóne! Pre nákup použi prehliadač Chrome na PC alebo smartfóne. Inak prídeš o náš zákaznícky servis. Ak ti nejde otvoriť odkaz, vypni Adblock v prehliadači alebo skopíruj odkaz kliknutím pravého tlačidla myši na tlačidlo Využiť zľavu a vlož odkaz manuálne do adresného riadku v prehliadači.

 6. Vladimir píše:

  Dobrý deň.
  Koľko kamier je možné pripojiť na jeden Geteway?

  1. Redakcia píše:

   Dobrý deň, 4 by sa mali dať pripojiť.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet