Toto je oficiálna predajná cena a dostupnosť globálneho Xiaomi Mi 11 Ultra
Smartfóny

Toto je oficiálna cena globálnej verzie Xiaomi Mi 11 Ultra. Vieme však, ako smartfón kúpiš ešte lacnejšie

Komentárov (4)
 1. stanley píše:

  zial uz to neplati, tradingshenzen uz upravil vcera ceny hned ako naskladnil fony ceny stupli o viac ako 50 az100 eur!, holt smola! rozmyslal som ze u nich kupim, takto bohuzial, nech sa strcia s tymi cenami niekam takmer dorovnali globalne verzie..
  takze ste zavadzali v clanku s cenami, ktore boli nerealne nakolko fon nebol naskladneny este, kludne si to v clanku opravte

  1. Redakcia píše:

   V článku sme nezavádzali, ceny také reálne na ich webe boli. Prešlo cez nás niekoľko objednávok za uvedené ceny. To, že ich neskôr zmenili, neznamená, že v čase písania článku sme zavádzali. Určite pôjdu ceny časom nižšie, stačí počkať. Väčšina modelov je aktuálne vypredaných, možno aj preto sú ceny vyššie. Mali tam veľmi obmedzené množstvo kusov a aj to sa čudujeme, že sa im podarilo získať. Prvé predaje v Číne bývajú väčšinou vypredané do pár hodín.

 2. x3m píše:

  Momentalne je za 937E, problem ale je, ze to cena bez dane/cla (a postovneho), potom to je uz skoro 1200 Eur. Takze sa oplati pockat na global verziu nez riesit cinsky soft.

  1. Redakcia píše:

   Prečítajte si prosím naše skúsenosti s objednávkou a dopravou z TradingShenzhen, žiadne clo ani DPH sa už neplatí, toto rieši priamo predajca.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet