Android 10 by mal razantne zlepšiť výkon smartfónu Xiaomi Mi Note 10 | Xiaomi Planet
Aktualizácie

Android 10 by mal razantne zlepšiť výkon smartfónu Xiaomi Mi Note 10

Komentárov (3)
 1. Martin píše:

  Asi som jeden z mála, ale podľa mňa by mali optimalizovať aj baterku. Od začiatku co mám telefón som sa nikdy nedostal na dva dni a to ho na noc vypínam. Je to až divne aby 5260 mAh baterka vydržala ledva 24 hodín.
  Aplikácia foťáku je samostatná kapitola. Cca dvoj sekundové ukladanie fotiek mi nevadí. Ide skôr o to ze samotná aplikácia bud zamrzne, ale nefungujú dotyky ako spúšť alebo prepínače pričom obraz nie je zaseknuty. Nehovoriac o tom ze 4k video sa neskutočne seká pri nahrávaní. A to som ešte nespomenul čudný zvuk, ktorý vychádza z horného reproduktoru nad prednou kamerkou vecsinou počas používania práve fotoaparátu. Ak máte niekto podobný problém alebo mi viete poradiť napíšte mi. Či sa niečo z toho plánuje opraviť. Ďakujem

 2. Filip píše:

  Tiež mám takéto problémy pri foťáku. Nie často ale vie to naštvať. Tie čudne zvuky som nikdy nezachytil. No a tá výdrž to máš tiež dosť sklamalo, čakal som oveľa viac. No dúfam že aktualizáciou sa to vyrieši.

 3. Katarína píše:

  Mi Note 10 PRO mám cca týždeň, žiadne z uvedených chýb nemám, okrem dlhšej doby ukladania 108mpx fotky, čo mne osobne nevadí. Mobil funguje úplne super, rýchlo a intuitívne.
  Je pravda, že vzhľadom na deklarovanú baterky, naozaj vydrží tak cca 1 deň, pri používaní Wifi a niektorých aplikácii/hier.
  Z druhej strany, dám ho na nabíjačku a do 40min je full nabitý, teda zvykla som si.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

China Planet